+421 - (0)55 - 622 63 23
... pre Váš zdravý a krásny úsmev

Týmto sa dáva na vedomie...

Novinky z našej ambulancie

16.05.2016

Bielenie zubov

Zaručený výsledok – zosvetlenie Vašich zubov o niekoľko odtieňov s minimálnou citlivosťou zubov počas bieliaceho procesu.
Ideálny stav je možné dosiahnuť kombináciou ambulantného a domáceho bielenia.
Obrázky z bielenia môžete nájsť vo fotogalérii.

01.06.2015

Malé parodontologické zákroky priamo v našej ambulancii

18.05.2015

Dlahovanie pohyblivých zubov skleným vláknom everStick

02.02.2015

"Zdravé sladkosti" - zaradili sme do ponuky xylitolové žuvačky a cukríky na posilnenie zubnej skloviny

02.09.2014

JESENÁ AKCIA! Aplikácia dentálneho šperku iba za €30

Do konca novembra ponúkame dentálny šperk za zvýhodnenú cenu €30. Cena je konečná a zahŕňa náklady na samotný šperk a jeho aplikáciu.

02.01.2014

Componeer – nový priamy kompozitný fazetovací systém

COMPONEER sú vysokoestetické polymerizované, prefabrikované nanohybridné kompozitné sklovinné fazety, ktore kombinujú výhody priamej kompozitnej výplne a prefabrikovaných faziet. Je to prvý zdokonalený systém umožňujúci úžasne jednoduché protetické zákroky na predných zuboch s prispôsobenými kompozitnými fazetami.
Predtvarované fazety COMPONEER sú dostupné v rozličných veľkostiach a ľahko sa používajú pri rekonštrukcii jedného zuba alebo celkovej rekonštrukcii predného úseku. Viac už nie je potrebné časovo náročné tvarovanie anatomického tvaru a povrchu zuba a jeho následné komplikované obrusovanie.
Vďaka materiálom COMPONEER stomatológ môže vykonať kvalitný estetický protetický zákrok na predných zuboch už počas jednej návštevy. A pacient tak môže vyraziť do ulíc s novým, prirodzene vyzerajúcim úsmevom.